KONFERENCJA WALLSTREET 27

środa, 10 maja 2023

BEZPŁATNY UDZIAŁ W KONFERENCJI W OPCJI SILVER* DLA UCZESTNIKÓW PROGRAMU ORLEN W PORTFELU!!!

Grupa ORLEN oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych wspólnie zapraszają Państwa na Konferencję WallStreet 27.

Największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych a ORLEN Partnerem Strategicznym.

Konferencja WallStreet 27 odbędzie się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w dniach 26-28 maja 2023r.

Strona Konferencji: https://www.wallstreet.org.pl/

Uczestnicy Programu ORLEN w Portfelu po raz pierwszy dostaną bezpłatny udział w konferencji w opcji SILVER oraz jak co roku będą mogli otrzymać darmowy dostęp do wszystkich nagranych w tych dniach materiałów, które zostaną udostępnione kilkanaście dni po wydarzeniu. Aby otrzymać kod uprawniający do obejrzenia w/w nagrań prosimy o kontakt na owp@orlen.pl wpisując w tytule „Wallstreet 27”, a w treści maila: imię i nazwisko oraz nr karty w Programie OwP.

* pakiet Silver obejmuje: udział w wykładach, udział w panelach dyskusyjnych na temat bieżącej sytuacji rynkowej, udział w debatach gospodarczych, możliwość spotkania z przedstawicielami spółek giełdowych, inwestorami i przedsiębiorcami, materiały konferencyjne, przerwy kawowe.

Pakiet Silver nie obejmuje zakwaterowania i wyżywienia.

Zgłoszenia na adres: owp@orlen.pl

W ramach Konferencji Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. weźmie aktywny udział w takich wydarzeniach jak prezentacja inwestorska, wykłady oraz panele dyskusyjne.

Już dziś zapraszamy na nasze wirtualne stoisko: https://www.wallstreet.org.pl/wystawca/pkn-orlen/

Do zobaczenia!

ORLEN Spółka Akcyjna, ul. Chemików 7, 09-411 Płock, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy XIV Wydział Gospodarczy w Warszawie pod numerem: 0000028860, numer NIP: 774-00-01-454, kapitał zakładowy / kapitał wpłacony: 534.636.326,25 PLN.
801 167 536
801 1 ORLEN